Eibach B12 Pro-Kit, Seat TOLEDO IV (KG3) 1.2, 1.2 TSI 07/2012 -, Max vooraslast 880 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-79-009-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Seat |
| model | : Toledo IV |
| bouwjaar | : 07/2012- |
| Past op model | : TOLEDO IV (KG3) |
| Past op bouwjaar | : 07/2012 - |
| Motor | : 1.2, 1.2 TSI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 880 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 860 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 820,38 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





