Eibach B12 Pro-Kit, Skoda FABIA COMBI (6Y5) 1.2, 1.4, 1.4 16V 04/2000 - 12/2007, Max vooraslast 900 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-79-001-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Skoda |
| model | : Fabia I (6Y) |
| bouwjaar | : 12/1999-02/2007 |
| Past op model | : FABIA COMBI (6Y5) |
| Past op bouwjaar | : 04/2000 - 12/2007 |
| Motor | : 1.2, 1.4, 1.4 16V |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 900 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 875 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 791,34 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





