Eibach B12 Pro-Kit, Skoda FABIA (6Y2) 1.9 TDI RS 06/2003 - 03/2008, Max vooraslast 960 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-79-001-05-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Skoda |
| model | : Fabia I (6Y) |
| bouwjaar | : 12/1999-02/2007 |
| Past op model | : FABIA (6Y2) |
| Past op bouwjaar | : 06/2003 - 03/2008 |
| Motor | : 1.9 TDI RS |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 960 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 840 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 791,34 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





