Eibach B12 Pro-Kit, Skoda FABIA COMBI 1.2, 1.2 12V, 1.2 TSI, 1.4, 1.6 10/2007 -, Max vooraslast 960 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-79-006-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Skoda |
| model | : Fabia II (5J) |
| bouwjaar | : 03/2007-07/2014 |
| Past op model | : FABIA COMBI |
| Past op bouwjaar | : 10/2007 - |
| Motor | : 1.2, 1.2 12V, 1.2 TSI, 1.4, 1.6 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 960 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 840 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 791,34 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





