Eibach B12 Sportline Kit, Audi A4 (8E2, B6) 1.6, 1.8 T, 2.0, 2.0 FSI, 1.9 TDI 10/2002 - 12/2004, Max vooraslast 1090 kg, Verlaging vooras ca 45-50 mm, Verlaging achteras ca 35-40 mm, ab Fahrgestellnummer 8E-2-400001 ->
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-15-006-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : Audi |
| model | : A4 (B6) |
| bouwjaar | : 11/2000-10/2004 |
| Past op model | : A4 (8E2, B6) |
| Past op bouwjaar | : 10/2002 - 12/2004 |
| Motor | : 1.6, 1.8 T, 2.0, 2.0 FSI, 1.9 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1090 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1035 kg |
| Notes | : ab Fahrgestellnummer 8E-2-400001 -> |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45-50 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 35-40 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 873,62 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





