Eibach B12 Sportline Kit, BMW 5 (E39) 520i, 523i, 525i, 528i, 530i, 520d, 525td, 525tds 11/1995 - 06/2003, Max vooraslast 1040 kg, Verlaging vooras ca 45-50 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, Excl. electronische demping,
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-20-005-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 5 serie (E39) |
| bouwjaar | : 12/1995-05/2004 |
| Past op model | : 5 (E39) |
| Past op bouwjaar | : 11/1995 - 06/2003 |
| Motor | : 520i, 523i, 525i, 528i, 530i, 520d, 525td, 525tds |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1040 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1Voor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging kg |
| Notes | : Excl. electronische demping, |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45-50 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1119,25 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





