Eibach B12 Sportline Kit, Citroen C2 (JM_) 1.1, 1.4, 1.4 16V, 1.6, 1.6 VTS, 1.4 HDI, 1.6 HDI 09/2003 -, Max vooraslast 820 kg, Verlaging vooras ca 45-50 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-22-003-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : Citroen |
| model | : C2 (J) |
| bouwjaar | : 09/2003- |
| Past op model | : C2 (JM_) |
| Past op bouwjaar | : 09/2003 - |
| Motor | : 1.1, 1.4, 1.4 16V, 1.6, 1.6 VTS, 1.4 HDI, 1.6 HDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 820 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 735 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45-50 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 780,45 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





