Eibach B12 Sportline Kit, Citroen SAXO (S0, S1) 1.0 X, 1.1 X,SX, 1.4 VTS, 1.6, 1.6 VTR, 1.6 VTS, 1.6 VTL,VTR, 1.5 D 12/1996 - 09/2003, Max vooraslast 785 kg, Verlaging vooras ca 45-50 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-22-002-01-20 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : Citroen |
| model | : Saxo |
| bouwjaar | : 04/1996-10/2003 |
| Past op model | : SAXO (S0, S1) |
| Past op bouwjaar | : 12/1996 - 09/2003 |
| Motor | : 1.0 X, 1.1 X,SX, 1.4 VTS, 1.6, 1.6 VTR, 1.6 VTS, 1.6 VTL,VTR, 1.5 D |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 785 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 700 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45-50 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 711,48 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





