Eibach B12 Sportline Kit, Fiat BRAVO II (198) 1.6 D Multijet, 1.9 D Multijet 11/2006 -, Max vooraslast 1060 kg, Verlaging vooras ca 45-50 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, 58mm hartafstand boutgaten
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-30-012-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : Fiat |
| model | : Bravo II (198) |
| bouwjaar | : 03/2007- |
| Past op model | : BRAVO II (198) |
| Past op bouwjaar | : 11/2006 - |
| Motor | : 1.6 D Multijet, 1.9 D Multijet |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1060 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 880 kg |
| Notes | : 58mm hartafstand boutgaten |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45-50 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 889,35 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





