Eibach B12 Sportline Kit, VW VENTO (1H2) 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 2.0 GL, 2.8 VR6, 1.9 SDI, 1.9 D, 1.9 TD, 1.9 TDI 11/1991 - 09/1998, Max vooraslast 950 kg, Verlaging vooras ca 45-50 mm, Verlaging achteras ca 30-35 mm, Alleen voor plus onderstel (5 gaats wielen)
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-85-003-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : VW |
| model | : Vento |
| bouwjaar | : 10/1991-11/1997 |
| Past op model | : VENTO (1H2) |
| Past op bouwjaar | : 11/1991 - 09/1998 |
| Motor | : 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 2.0 GL, 2.8 VR6, 1.9 SDI, 1.9 D, 1.9 TD, 1.9 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 950 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 840 kg |
| Notes | : Alleen voor plus onderstel (5 gaats wielen) |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45-50 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30-35 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 831,27 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





