Eibach Pro-Kit verenset, kia SPORTAGE (QL-QLE), 09/2015 -, 2.0 CRDi, 2.0 CRDi AWD, Max vooraslast 1280 kg, Verlaging vooras ca 25-30 mm, Verlaging achteras ca 25-30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-42-038-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : kia |
| model | : Sportage (QL-QLE) |
| bouwjaar | : 09/2015- |
| Past op model | : SPORTAGE (QL-QLE) |
| Past op bouwjaar | : 09/2015 - |
| Motor | : 2.0 CRDi, 2.0 CRDi AWD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1280 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1150 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25-30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 273,46 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





