Eibach Pro-Kit verenset, Audi S/RS A1 SPORTBACK (8XA), 03/2014 -, S1 quattro, Max vooraslast 960 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 15-20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-15-014-04-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi S/RS |
| model | : S1 (8X) |
| bouwjaar | : 03/2014- |
| Past op model | : A1 SPORTBACK (8XA) |
| Past op bouwjaar | : 03/2014 - |
| Motor | : S1 quattro |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 960 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 870 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15-20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 264,99 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





