Eibach Pro-Kit verenset, Audi A6 (4F2, C6), 11/2004 - 03/2011, 2.7 TDI, 3.0 TDI, Max vooraslast 1350 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-15-008-04-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi |
| model | : A6 (C6) |
| bouwjaar | : 05/2004-11/2010 |
| Past op model | : A6 (4F2, C6) |
| Past op bouwjaar | : 11/2004 - 03/2011 |
| Motor | : 2.7 TDI, 3.0 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1350 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1130 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 318,23 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





