Eibach Pro-Kit verenset, Audi A7 SPORTBACK (4GA), 10/2010 -, 3.0 TFSI quattro, 3.0 TDI quattro, Max vooraslast 1320 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-15-018-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi |
| model | : A7 (4G) |
| bouwjaar | : 10/2010- |
| Past op model | : A7 SPORTBACK (4GA) |
| Past op bouwjaar | : 10/2010 - |
| Motor | : 3.0 TFSI quattro, 3.0 TDI quattro |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1320 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1340 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 297,66 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





