Eibach Pro-Kit verenset, Audi CABRIOLET / CONVERTIBLE (8G7, B4), 05/1991 - 08/2000, 1.8, 2.0 E, 2.0 16V, 2.3 E, 1.9 TDI, Max vooraslast 1100 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E1518-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi |
| model | : Cabriolet (8G7 / B4) |
| bouwjaar | : 06/1991-08/2000 |
| Past op model | : CABRIOLET / CONVERTIBLE (8G7, B4) |
| Past op bouwjaar | : 05/1991 - 08/2000 |
| Motor | : 1.8, 2.0 E, 2.0 16V, 2.3 E, 1.9 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1100 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 870 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 318,23 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





