Eibach Pro-Kit verenset, Audi TT (FV3), 07/2014 -, 1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TFSI quattro, 2.0 TTS, 2.0 TTS quattro, 2.0 TDI, Max vooraslast 1040 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-15-022-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi |
| model | : TT (FV) |
| bouwjaar | : 07/2014- |
| Past op model | : TT (FV3) |
| Past op bouwjaar | : 07/2014 - |
| Motor | : 1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TFSI quattro, 2.0 TTS, 2.0 TTS quattro, 2.0 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1040 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 870 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 289,19 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





