Eibach Pro-Kit verenset, BMW 1 COUPE (E82), 04/2011 -, M, Max vooraslast 940 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 10 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-016-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : M135 (E82) |
| bouwjaar | : 04/2011-02/2012 |
| Past op model | : 1 COUPE (E82) |
| Past op bouwjaar | : 04/2011 - |
| Motor | : M |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 940 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1030 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 335,17 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





