Eibach Pro-Kit verenset, BMW 1 CABRIOLET / CONVERTIBLE (E88), 03/2008 -, 118i, 120i, 125i, 135i, 128i, 118d, 120d, 123d, Max vooraslast 945 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-016-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 1 serie (E81/E82/E87/E88) |
| bouwjaar | : 09/2004-10/2013 |
| Past op model | : 1 CABRIOLET / CONVERTIBLE (E88) |
| Past op bouwjaar | : 03/2008 - |
| Motor | : 118i, 120i, 125i, 135i, 128i, 118d, 120d, 123d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 945 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1120 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 249,26 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





