Eibach Pro-Kit verenset, BMW 2 ACTIVE TOURER (F45), 09/2014 -, 216i, 218i, 220i, 214d, 216d, 218d, Max vooraslast 1025 kg, Verlaging vooras ca 20-25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-033-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 2 serie (F22/F23/F45/F87) |
| bouwjaar | : 10/2013- |
| Past op model | : 2 ACTIVE TOURER (F45) |
| Past op bouwjaar | : 09/2014 - |
| Motor | : 216i, 218i, 220i, 214d, 216d, 218d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1025 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1040 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20-25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 271,04 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





