Eibach Pro-Kit verenset, BMW 2 CABRIOLET / CONVERTIBLE (F23), 11/2014 -, M 235 i xDrive, M 240 i xDrive, Max vooraslast 1035 kg, Verlaging vooras ca 15 mm, Verlaging achteras ca 10 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-030-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : M235 (F22/F23/F87) |
| bouwjaar | : 10/2013- |
| Past op model | : 2 CABRIOLET / CONVERTIBLE (F23) |
| Past op bouwjaar | : 11/2014 - |
| Motor | : M 235 i xDrive, M 240 i xDrive |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1035 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1120 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 15 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 261,36 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





