Eibach Pro-Kit verenset, Citroen C8 (EA_, EB_), 07/2002 -, 2.0, 2.0 16V, 2.2, 3.0 V6, 2.0 HDI, 2.0 HDI 135, 2.0 HDI 165, 2.2 HDI, Max vooraslast 1370 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 10 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-70-005-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Citroen |
| model | : C8 (E) |
| bouwjaar | : 03/2002- |
| Past op model | : C8 (EA_, EB_) |
| Past op bouwjaar | : 07/2002 - |
| Motor | : 2.0, 2.0 16V, 2.2, 3.0 V6, 2.0 HDI, 2.0 HDI 135, 2.0 HDI 165, 2.2 HDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1370 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1300 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 318,23 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





