Eibach Pro-Kit verenset, Citroen DS4, 04/2011 -, 1.2 THP 130, 1.6 VTi 120, Max vooraslast 990 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-22-013-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Citroen |
| model | : DS4 |
| bouwjaar | : 04/2011- |
| Past op model | : DS4 |
| Past op bouwjaar | : 04/2011 - |
| Motor | : 1.2 THP 130, 1.6 VTi 120 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 990 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 920 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 264,99 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





