Eibach Pro-Kit verenset, Citroen DS4, 04/2011 -, 1.6 THP 155, 1.6 THP 160, 1.6 THP 165, 1.6 THP 200, 1.6 THP 210, 1.6 HDi 90, 1.6 HDi 110, 1.6 HDi 115, 1.6 BlueHDi 115, 1.6 BlueHDi 120, 2.0 HDi 135, 2.0 HDi 165, 2.0 BlueHDi 150, 2.0 BlueHDi 180, Max vooraslast 1100 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-22-013-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Citroen |
| model | : DS4 |
| bouwjaar | : 04/2011- |
| Past op model | : DS4 |
| Past op bouwjaar | : 04/2011 - |
| Motor | : 1.6 THP 155, 1.6 THP 160, 1.6 THP 165, 1.6 THP 200, 1.6 THP 210, 1.6 HDi 90, 1.6 HDi 110, 1.6 HDi 115, 1.6 BlueHDi 115, 1.6 BlueHDi 120, 2.0 HDi 135, 2.0 HDi 165, 2.0 BlueHDi 150, 2.0 BlueHDi 180 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1100 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 920 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 248,05 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





