Eibach Pro-Kit verenset, Citroen XSARA (N1), 04/1997 - 04/2005, 1.4i, 1.6i, 1.6 16V, 1.8i, 1.8i 16V, 1.8 VTS, 1.8 i Aut., 2.0 16V, 1.5 D, 1.8 D, 1.8 TD, 1.9 D, 1.9 SD, 1.9 TD, 2.0 HDi 90, 2.0 HDi 109, Max vooraslast 950 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2205-120 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Citroen |
| model | : Xsara (N) |
| bouwjaar | : 02/1997- |
| Past op model | : XSARA (N1) |
| Past op bouwjaar | : 04/1997 - 04/2005 |
| Motor | : 1.4i, 1.6i, 1.6 16V, 1.8i, 1.8i 16V, 1.8 VTS, 1.8 i Aut., 2.0 16V, 1.5 D, 1.8 D, 1.8 TD, 1.9 D, 1.9 SD, 1.9 TD, 2.0 HDi 90, 2.0 HDi 109 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 950 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 870 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 141,57 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





