Eibach Pro-Kit verenset, Citroen XSARA BREAK (N2), 04/1997 - 08/2005, 1.4 i, 1.6 i, 1.6 16V, 1.8 i, 1.8 i Aut., 1.8 i 16V, 2.0 16V, 1.5 D, 1.8 D, 1.9 D, 1.9 TD, 1.4 HDI, 2.0 HDI 90, 2.0 HDI 109, Max vooraslast 950 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2205-120 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Citroen |
| model | : Xsara (N) |
| bouwjaar | : 02/1997- |
| Past op model | : XSARA BREAK (N2) |
| Past op bouwjaar | : 04/1997 - 08/2005 |
| Motor | : 1.4 i, 1.6 i, 1.6 16V, 1.8 i, 1.8 i Aut., 1.8 i 16V, 2.0 16V, 1.5 D, 1.8 D, 1.9 D, 1.9 TD, 1.4 HDI, 2.0 HDI 90, 2.0 HDI 109 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 950 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 870 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 141,57 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





