Eibach Pro-Kit verenset, Dacia DOKKER EXPRESS, 12/2012 -, 1.2 TCe 115, 1.6, 1.5 dCi, Max vooraslast 965 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 10 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-26-004-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Dacia |
| model | : Dokker |
| bouwjaar | : 11/2012- |
| Past op model | : DOKKER EXPRESS |
| Past op bouwjaar | : 12/2012 - |
| Motor | : 1.2 TCe 115, 1.6, 1.5 dCi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 965 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1105 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 315,81 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





