Eibach Pro-Kit verenset, Daihatsu MATERIA (M4_), 10/2006 -, 1.3, 1.5, Max vooraslast 830 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 15 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-24-010-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Daihatsu |
| model | : Materia (M4) |
| bouwjaar | : 01/2007- |
| Past op model | : MATERIA (M4_) |
| Past op bouwjaar | : 10/2006 - |
| Motor | : 1.3, 1.5 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 830 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 830 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 235,95 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





