Eibach Pro-Kit verenset, Fiat 500 C (312), 09/2009 -, 1.4 Abarth, Max vooraslast 830 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-30-013-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Fiat |
| model | : 500 (312) |
| bouwjaar | : 08/2007- |
| Past op model | : 500 C (312) |
| Past op bouwjaar | : 09/2009 - |
| Motor | : 1.4 Abarth |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 830 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 640 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 235,95 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





