Eibach Pro-Kit verenset, Fiat PUNTO / GRANDE PUNTO (199), 12/2007 -, 1.4 Abarth, Max vooraslast 1000 kg, Verlaging vooras ca 20-25 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-30-010-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Fiat |
| model | : Grande Punto (199) |
| bouwjaar | : 09/2005-02/2012 |
| Past op model | : PUNTO / GRANDE PUNTO (199) |
| Past op bouwjaar | : 12/2007 - |
| Motor | : 1.4 Abarth |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1000 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 950 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20-25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 226,27 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





