Eibach Pro-Kit verenset, Fiat STILO MULTI-WAGON (192), 01/2003 - 08/2008, 1.9 JTD 115, 2.4 20V, Max vooraslast 1030 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-30-001-05-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Fiat |
| model | : Stilo (192) |
| bouwjaar | : 10/2001- |
| Past op model | : STILO MULTI-WAGON (192) |
| Past op bouwjaar | : 01/2003 - 08/2008 |
| Motor | : 1.9 JTD 115, 2.4 20V |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1030 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 980 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 243,21 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





