Eibach Pro-Kit verenset, Ford FOCUS III TURNIER, 05/2011 - 08/2014, 1.0 EcoBoost, 1.6 Ti, 1.6 Flexifuel, 1.6 Ecoboost, 1.6 TDCi, 1.6 TDCi ECOnetic, Max vooraslast 985 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-35-023-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Ford |
| model | : Focus III (DYB) |
| bouwjaar | : 04/2011- |
| Past op model | : FOCUS III TURNIER |
| Past op bouwjaar | : 05/2011 - 08/2014 |
| Motor | : 1.0 EcoBoost, 1.6 Ti, 1.6 Flexifuel, 1.6 Ecoboost, 1.6 TDCi, 1.6 TDCi ECOnetic |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 985 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1070 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 248,05 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





