Eibach Pro-Kit verenset, Ford FOCUS III VAN, 09/2014 -, 1.0 EcoBoost, 1.5 Ecoboost, 1.5 TDCi, 1.5 TDCi ECOnetic, Max vooraslast 985 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-35-023-07-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Ford |
| model | : Focus III (DYB) |
| bouwjaar | : 04/2011- |
| Past op model | : FOCUS III VAN |
| Past op bouwjaar | : 09/2014 - |
| Motor | : 1.0 EcoBoost, 1.5 Ecoboost, 1.5 TDCi, 1.5 TDCi ECOnetic |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 985 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1060 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 261,36 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





