Eibach Pro-Kit verenset, Ford MONDEO IV, 03/2007 -, 2.3, 2.5, 1.6 TDCi, 1.8 TDCi, 2.0 TDCi, 2.2 TDCi, Max vooraslast 1215 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-35-019-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Ford |
| model | : Mondeo IV (BA7) |
| bouwjaar | : 06/2007-08/2014 |
| Past op model | : MONDEO IV |
| Past op bouwjaar | : 03/2007 - |
| Motor | : 2.3, 2.5, 1.6 TDCi, 1.8 TDCi, 2.0 TDCi, 2.2 TDCi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1215 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1115 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 273,46 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





