Eibach Pro-Kit verenset, Ford MONDEO V TURNIER, 09/2014 -, 1.0 EcoBoost, 1.5 EcoBoost, 2.0 EcoBoost, 1.5 TDCi, 1.6 TDCi, Max vooraslast 1130 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-35-030-04-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Ford |
| model | : Mondeo V (BA7) |
| bouwjaar | : 09/2014- |
| Past op model | : MONDEO V TURNIER |
| Past op bouwjaar | : 09/2014 - |
| Motor | : 1.0 EcoBoost, 1.5 EcoBoost, 2.0 EcoBoost, 1.5 TDCi, 1.6 TDCi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1130 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1185 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 317,02 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





