Eibach Pro-Kit verenset, Ford STREET KA, 05/2003 - 07/2005, 1.6, Max vooraslast 760 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-35-003-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Ford |
| model | : Street Ka (RL2) |
| bouwjaar | : 03/2003 - |
| Past op model | : STREET KA |
| Past op bouwjaar | : 05/2003 - 07/2005 |
| Motor | : 1.6 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 760 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 610 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 248,05 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





