Eibach Pro-Kit verenset, Honda ACCORD VII (CL_, CM_), 02/2003 -, 2.0, Max vooraslast 1050 kg, Verlaging vooras ca 35-40 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-40-008-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Honda |
| model | : Accord (CL7/ CL9 / CN1) |
| bouwjaar | : 02/2003-05/2008 |
| Past op model | : ACCORD VII (CL_, CM_) |
| Past op bouwjaar | : 02/2003 - |
| Motor | : 2.0 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1050 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 920 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 35-40 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 260,15 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





