Eibach Pro-Kit verenset, Honda PRELUDE V (BB), 10/1996 - 10/2000, 2.0 16V, 2.2 16V, Max vooraslast 980 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E4021-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Honda |
| model | : Prelude (BB6/BB8/BB9) |
| bouwjaar | : 10/1996- |
| Past op model | : PRELUDE V (BB) |
| Past op bouwjaar | : 10/1996 - 10/2000 |
| Motor | : 2.0 16V, 2.2 16V |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 980 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 825 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 318,23 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





