Eibach Pro-Kit verenset, Hyundai I30 (GD), 11/2011 -, 1.4 CRDi, 1.6 CRDi, Max vooraslast 1050 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-46-025-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Hyundai |
| model | : i30 (GD) |
| bouwjaar | : 11/2011- |
| Past op model | : I30 (GD) |
| Past op bouwjaar | : 11/2011 - |
| Motor | : 1.4 CRDi, 1.6 CRDi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1050 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 960 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 256,52 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





