Eibach Pro-Kit verenset, Hyundai I30 CW (GD), 06/2012 -, 1.4, 1.6, 1.6 GDI, Max vooraslast 1050 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-46-025-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Hyundai |
| model | : i30 (GD) |
| bouwjaar | : 11/2011- |
| Past op model | : I30 CW (GD) |
| Past op bouwjaar | : 06/2012 - |
| Motor | : 1.4, 1.6, 1.6 GDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1050 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1050 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 256,52 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





