Eibach Pro-Kit verenset, Hyundai COUPE (GK), 08/2001 - 08/2009, 2.0, 2.0 GLS, 2.7 V6, Max vooraslast 1015 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-42-003-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Hyundai |
| model | : Coupe (GK) |
| bouwjaar | : 11/2001- |
| Past op model | : COUPE (GK) |
| Past op bouwjaar | : 08/2001 - 08/2009 |
| Motor | : 2.0, 2.0 GLS, 2.7 V6 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1015 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 880 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 248,05 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





