Eibach Pro-Kit verenset, Hyundai SANTA FE II (CM), 01/2010 -, 2.4, 2.4 4x4, 2.2 CRDi, 2.2 CRDi 4x4, 2.2 CRDi GLS, 2.2 CRDi GLS 4x4, Max vooraslast 1350 kg, Verlaging vooras ca 25-30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-42-013-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Hyundai |
| model | : Santa Fe (CM ) |
| bouwjaar | : 04/2006- |
| Past op model | : SANTA FE II (CM) |
| Past op bouwjaar | : 01/2010 - |
| Motor | : 2.4, 2.4 4x4, 2.2 CRDi, 2.2 CRDi 4x4, 2.2 CRDi GLS, 2.2 CRDi GLS 4x4 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1350 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1450 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 384,78 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





