Eibach Pro-Kit verenset, Hyundai SONATA V (NF), 01/2005 -, 2.0 VVTi GLS, 2.4, Max vooraslast 1200 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-42-011-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Hyundai |
| model | : Sonata (NF) |
| bouwjaar | : 02/2005- |
| Past op model | : SONATA V (NF) |
| Past op bouwjaar | : 01/2005 - |
| Motor | : 2.0 VVTi GLS, 2.4 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1200 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1070 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 285,56 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





