Eibach Pro-Kit verenset, Hyundai TUCSON (JM), 08/2004 - 03/2010, 2.0, 2.0 Allrad, 2.7 Allrad, 2.0 CRDi, 2.0 CRDi Allrad, Max vooraslast 1220 kg, Verlaging vooras ca 25-35 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-42-010-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Hyundai |
| model | : Tucson (JM) |
| bouwjaar | : 07/2004- |
| Past op model | : TUCSON (JM) |
| Past op bouwjaar | : 08/2004 - 03/2010 |
| Motor | : 2.0, 2.0 Allrad, 2.7 Allrad, 2.0 CRDi, 2.0 CRDi Allrad |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1220 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1200 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 310,97 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





