Eibach Pro-Kit verenset, Hyundai VELOSTER (FS), 03/2011 -, 1.6 GDI, Max vooraslast 930 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-42-027-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Hyundai |
| model | : Veloster |
| bouwjaar | : 03/2011- |
| Past op model | : VELOSTER (FS) |
| Past op bouwjaar | : 03/2011 - |
| Motor | : 1.6 GDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 930 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 840 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 248,05 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





