Eibach Pro-Kit verenset, Hyundai I40 CW (VF), 07/2011 -, 1.6 GDI, 2.0, 2.0 CVVT, 2.0 GDI, 1.7 CRDi, Max vooraslast 1200 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-42-029-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Hyundai |
| model | : i40 (VF) |
| bouwjaar | : 07/2011- |
| Past op model | : I40 CW (VF) |
| Past op bouwjaar | : 07/2011 - |
| Motor | : 1.6 GDI, 2.0, 2.0 CVVT, 2.0 GDI, 1.7 CRDi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1200 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1200 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 261,36 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





