Eibach Pro-Kit verenset, Jaguar XE (X760), 03/2015 -, 2.0, 2.0 D, Max vooraslast 1040 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-45-005-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Jaguar |
| model | : XE (X760) |
| bouwjaar | : 03/2015- |
| Past op model | : XE (X760) |
| Past op bouwjaar | : 03/2015 - |
| Motor | : 2.0, 2.0 D |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1040 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1220 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 372,68 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





