Eibach Pro-Kit verenset, Jaguar COMMANDER (XK), 09/2005 - 12/2010, 4.7 V6, 5.7 V8, 3.0 CRD, Max vooraslast 1340 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-28-010-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Jaguar |
| model | : XK (QQ6) |
| bouwjaar | : 03/2006- |
| Past op model | : COMMANDER (XK) |
| Past op bouwjaar | : 09/2005 - 12/2010 |
| Motor | : 4.7 V6, 5.7 V8, 3.0 CRD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1340 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1660 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 347,27 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





