Eibach Pro-Kit verenset, Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG), 10/1998 - 09/2005, 4.0, 4.0 4x4, 4.7 V8, 4.7 V8 4x4, 2.7 CRD 4x4, 2.7 CRD Laredo, Max vooraslast 1250 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2837-540 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Jeep |
| model | : Grand Cherokee (WJ/WG) |
| bouwjaar | : 07/1998-05/2005 |
| Past op model | : GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) |
| Past op bouwjaar | : 10/1998 - 09/2005 |
| Motor | : 4.0, 4.0 4x4, 4.7 V8, 4.7 V8 4x4, 2.7 CRD 4x4, 2.7 CRD Laredo |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1250 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1340 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 361,79 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





