Eibach Pro-Kit verenset, Jeep RENEGADE (BU), 07/2014 -, 1.4, 1.6, 1.6 CRD, Max vooraslast 1050 kg, Verlaging vooras ca 35 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-51-018-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Jeep |
| model | : Renegade (BU) |
| bouwjaar | : 07/2014- |
| Past op model | : RENEGADE (BU) |
| Past op bouwjaar | : 07/2014 - |
| Motor | : 1.4, 1.6, 1.6 CRD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1050 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1000 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Trailhawk uitvoering |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 340,01 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





