Eibach Pro-Kit verenset, Kia CEE`D SW (ED), 11/2009 -, 2.0, 1.6 CRDi 90, 1.6 CRDi 115, 1.6 CRDi 128, 2.0 CRDi 140, Max vooraslast 1090 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 20-25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-46-015-08-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Kia |
| model | : Ceed (ED) |
| bouwjaar | : 12/2006- |
| Past op model | : CEE`D SW (ED) |
| Past op bouwjaar | : 11/2009 - |
| Motor | : 2.0, 1.6 CRDi 90, 1.6 CRDi 115, 1.6 CRDi 128, 2.0 CRDi 140 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1090 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1050 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20-25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 243,21 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





